Brand-Rex OM3 LC HOPLCOM3150LC253

Հասանելիությունը՝ Հասանելի չէ
ԱՊՐԱՆՔԻ ԿՈԴ
CB 0000150
Brand-Rex OM3 LC / Connector: LC duplex / Number of fibers 2 / Shell type: LSZH / Fiber type: 50/125 OM3 / Length: 15 m / Cable Color: Aqua
Նկարագրություն
Բրենդ BRAND-REX
Տեսակ OM3
Length of Cable 7-18m
Shipping info All
Write Your Own Review
Կարծիք թողնելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել
2020 NOUT.AM