Brand-Rex OS1/OS2 LC HOPLC008100LC203

Հասանելիությունը՝ Հասանելի չէ
ԱՊՐԱՆՔԻ ԿՈԴ
CB 0000155
Brand-Rex OS1/OS2 LC / Connector: LC duplex / Number of fibers 2 / Shell type: LSZH / Fiber type: 9/125 OS1/OS2 / Length: 10 m / Color: Yellow
Նկարագրություն
Բրենդ BRAND-REX
Տեսակ OS2
Length of Cable 7-18m
Shipping info All
Write Your Own Review
Կարծիք թողնելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել
2020 NOUT.AM