D-Link WDM Media Converter DMC-1910T/A9A

256400 դր. Special Price 219900 դր.
ամս․ 11370 ( x 24 ամիս)
ամս․ 8310 ( x 36 ամիս)
Հասանելիությունը՝ Ներմուծել
Ներմուծումը՝ 6-14 օրում
ԱՊՐԱՆՔԻ ԿՈԴ
MDC 0000284

D-Link DMC-1910T/A9A WDM media converter with 1 1000Base-T port and 1 1000Base-LX port with SC connector (TX: 1550 nm; RX: 1310 nm) for single-mode optical cable (up to 15 km)
DataSheet RU

Նկարագրություն
Բրենդ D-LINK
Հասանելիությունը Ներմուծել
Shipping info All
Առաքվում է միջինում 6-14
Write Your Own Review
Կարծիք թողնելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել
2020 NOUT.AM