Lanmaster OM3 LC LAN-2LC-2LC/OM3-6.0

Հասանելիությունը՝ Հասանելի չէ
ԱՊՐԱՆՔԻ ԿՈԴ
CB 0000171
Lanmaster OM3 LC LAN-2LC-2LC/OM3-6.0 / Cable type: OM3 / Length: 6m / Number of pairs: 2 / Connector A: LC duplex / Connector B: LC duplex / Color: Blue / Weight: 300g
Նկարագրություն
Բրենդ LANMASTER
Տեսակ OM3
Length of Cable 2.4-6m
Shipping info All
Write Your Own Review
Կարծիք թողնելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել
2020 NOUT.AM