Molex 91.LL.872.00200 LC duplex

Բոնուսներ կուտակելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել կայքում և ներբեռնել հավելվածը
Հասանելիությունը՝ Հասանելի չէ
ԱՊՐԱՆՔԻ ԿՈԴ
CB 0000067
Molex 91.LL.872.00200 LC duplex / Length: 2m / Shell type: LSZH / Fiber type: OS1 / Connector A: LC duplex / Connector B: LC duplex / Yellow
Նկարագրություն
Բրենդ MOLEX
Տեսակ OS1
Length of Cable 1.2-2m
Shipping info All
Write Your Own Review
Կարծիք թողնելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել
2022 NOUT.AM