Panduit F92ELLNLNSNM002 OS2 LC

38300 դր.
ամս․ 1980 ( x 24 ամիս)
ամս․ 1450 ( x 36 ամիս)
Հասանելիությունը՝ Ներմուծել
Ներմուծումը՝ 4-8 օրում
ԱՊՐԱՆՔԻ ԿՈԴ
CB 0000077
Panduit F92ELLNLNSNM002 OS2 LC / Length: 2m / Number of Fibers 2 / Connector Type 1: LC Duplex / Connector Type 2: LC Duplex / Cable Type: Duplex / RoHS Co5pliancy Status: Compliant / Cable Color: Yellow
Նկարագրություն
Հասանելիությունը Ներմուծել
Բրենդ PANDUIT
Տեսակ OS2
Length of Cable 1.2-2m
Shipping info All
Առաքվում է միջինում 4-8
Write Your Own Review
Կարծիք թողնելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել
2020 NOUT.AM