Panduit FX2ELLNLNSNM003 OM3 LC

37700 դր.
ամս․ 1950 ( x 24 ամիս)
ամս․ 1430 ( x 36 ամիս)
Հասանելիությունը՝ Ներմուծել
Ներմուծումը՝ 4-8 օրում
ԱՊՐԱՆՔԻ ԿՈԴ
CB 0000069
Panduit FX2ELLNLNSNM003 OM3 LC / Length: 3m / Connector Type: LC Duplex / Flammability Rating: Low Smoke Zero Halogen / Cable Type: Duplex / RoHS Compliancy Status / Compliant / Cable Color: Aqua
Նկարագրություն
Հասանելիությունը Ներմուծել
Բրենդ PANDUIT
Տեսակ OM3
Length of Cable 2.4-6m
Shipping info All
Առաքվում է միջինում 4-8
Write Your Own Review
Կարծիք թողնելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել
2020 NOUT.AM